יציקות אלומיניום

מטאליטק מציעה יציקות מתכת, בתוכן יציקות אלומיניום, ברמה גבוהה בחומרים משובחים עפ"י תקני הזרקה מחמירים.

אלומיניום הוא חומר הגלם הנפוץ כיום ביציקות לחץ. לאלומיניום מספר יתרונות כגון חוזק, קושי, עמידות קורוזיבית, הולכת חום מצויינת ועמידות בטמפרטורות גבוהות.

ביציקת לחץ באלומיניום ניתן להזריק חלקים בעובי דופן של 1.7 מ"מ המאפשר מוצר קל משקל וחיסכון בעלויות חומר גלם. אלומיניום משמש במגוון רחב של מוצרים בתחומי התקשורת, תשתיות, אופטיקה, רפואה ותאורה.

למטאליטק נסיון של שנים בתחומי יציקות האלומיניום, נשמח לייעץ ולשתף מניסיוננו בתחום.

יציקת לחץ, היא תהליך של יציקת מתכת תחת לחץ אל תוך תבניות ממתכות מוקשות. החלקים, עשוים לרוב מתכות אל-ברזיליות, בהן אבץ, מגנזיום ואלומיניום. ייצור באמצעות יציקות לחץ, מאפשר הוזלה משמעותית של מחיר היחידה בעת הדרישה לייצר סדרות בינוניות למוצרים מתכתיים מורכבים, כחלופה לייצור באמצעות מכונות CNC ועיבוד שבבי מדויק.

תהליך ייצור באמצעות יציקות לחץ, הוא תהליך פשוט יחסית, והוא זה המאפשר ייצור סדרתי אפקטיבי המייעל את מחיר היחידה. ישנם ארבעה שלבי יצור בתהליך, שלב הכנה ליציקה, במהלכו עוברת תבנית היציקה שימון המסייע לשמור על טמפרטורת המתכת המוזרקת ולחליצת היציקה, השלב הבא בתהליך הוא סגירת התבנית, ויציקה בלחץ גבוה של חומר הגלם אל התבנית, בסיום שלב זה, נותרת המתכת בתבנית עד למיצוקה. לאחר מכן, מופרדת היציקה מהתבנית ועוברת תהליך ניקוי מפסולת, חומר עודף וכדומה.

מטאליטק מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ייצור ביציקות לחץ, לרבות שירותי גימור פני שטח למוצר סופי ברמת טיב איכותית. מכונות היציקה של ספקי מטאליטק מתאפיינות בכושר נעילה של עד 4000 טון, ותהליך הייצור מגובה בביקורת קפדנית, במהלכה נבדקים ליקויים אפשריים אשר עשויים להיגרם כתוצאה מהפרשי טמפרטורה, בעיות אוורור, שימון יתר ועוד. בחברה מבוצעות פעולות גימור שונות למוצר הסופי, לרבות ניקוי שאריות החומר מהמוצר, ביצוע תבריגים, וכן פעולות גימור בהן צביעה, ציפוי ועוד

media

המומחים של Metalitec ישמחו לסייע לך! התקשרו 03-906-6901 או מלאו את פרטיכם:

לחצו כאן ליצירת קשר
let_us_help_you