עיבוד שבבי מדויק וחריטות

חברת מטאליטק מתמחה בייצור רכיבים בעיבוד שבבי מחומרי גלם פלסטיים ומתכתיים, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ברמת גימור מעולה ובאיכות דיוק בלתי מתפשרת.

עיבוד מתכות באמצעות מכונות לעיבוד שבבי מדויק, היא תעשייה המשרתת את עיקר החברות היצרניות בארץ ובעולם. בין הצרכנים המשמעותיים של שירותי עיבוד שבבי במטליטק נכללים מפעלי ייצור המייצרים מוצרים, התעשיות הביטחוניות, תעשיות הזיווד האלקטרוני, ענפי האופטיקה, ההשקיה, תעשיות הרכב, תעשיות הרפואה ועוד.

עיבוד שבבי - באילו תעשיות?

השימוש בטכנולוגיית הייצור בעיבוד שבבי מדויק, נפוץ בעיקר כאשר יש צורך בייצור של רכיבים פנימיים מדויקים ומורכבים במכלול, ובעיקר משרת את צרכי הלקוח בייצור סדרות קטנות, אבי טיפוס וסדרות בינוניות, כשלב מקדים לייצור של תבניות יציקה .

עיבוד שבבי עם מטאליטק

מטאליטק, מספקת שירותי עיבוד שבבי מדויק המתבסס על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המתופעל על ידי צוות מקצועי ועתיר ניסיון בתחום, עובדה המאפשרת אספקה סדירה ובלוחות זמנים על פי דרישת הלקוח של סדרות ייצור קטנות כגדולות, ברמת גימור מעולה ובאיכות דיוק בלתי מתפשרת. מטאליטק מתייחדת באפשרות לביצוע פעולות עיבוד לחומרים מחוסמים, ובחריטה בקטרים מזעריים החל ב 0.35 מ"מ, וקדיחה בקטרים מינימאליים של 0.25 מ"מ.

ניהול ביקורת האיכות ותהליכי המפעל מתבצעים באמצעות מערכת ERP פנימית, המאפשרת פיקוח שוטף ומתמיד אחר כל תהליך ושלב בייצור, ומאפשר עמידה בתקני האסמכה המחמירים של ISO 9001:2000. צוות הנדסה מקצועי המצויד במיטב טכנולוגיות הביקורת בענף, מבצע באופן שוטף ובסיום תהליך הייצור ביקורת קפדנית לווידוא איכות המוצר ועמידה במפרט הלקוח, המגובה בדוחות ביקורת, תעודות טיב לחומרי הגלם, וכן ביקורות איכות של פעולות גימור אם וכאשר נדרשו למוצר.

חומרי הגלם בהם מתמחה מטאליטק בייצור רכיבים בעיבוד שבבי כוללים חומרים גלם פלסטיים וחומרי גלם מתכתיים, ובהם בין השאר סגסוגות שונות של פלדות אל חלד, סגסוגות נחושת, סגסוגות אלומיניום, וכן חומרי גלם פלסטיים בהם דלרין, אוקולון, ניילון וטפלון.

ייצור גלגלי שינים בתהליך הובינג Hobbing

הובינג Hobbing היא שיטת ייצור של גלגלי שיניים. בתהליך זה השיניים מעובדות ונחתכות באופן הדרגתי באמצעות כלי ייעודי במכונת Hobbing. זוהי שיטה נפוצה ויחסית לא יקרה לייצור גלגלי שיניים וספרוקטים Sprockets.

תהליך ברואוצ'ינג Broaching

תהליך ברואוצ'ינג (Broaching) הוא תהליך עיבוד מתכות שבו משתמשים בכלי עם שיניים להסרת חומר. משתמשים בתהליך הברואוצ'ינג כאשר נדרש עיבוד מדויק וברוב המקרים בצורות מיוחדות. יש שני סוגי ברואוצ'ינג - לינארי וסיבובי, בסרטון זה רואים את התהליך הלינארי.

גיר פלנטרי Planetary Gear

מטאליטק מציעה ייצור מדוייק של גלגלי שיניים. בסרטון זה הגג"שים מיוצרים בטכנולוגיה של הובינג (Hobbing) בציפוי אבץ כחול.

media

שיתוףהמומחים של Metalitec ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:


let_us_help_you