עיבוד שבבי מדויק וחריטות

חברת מטאליטק מתמחה בייצור רכיבים על ידי עיבוד שבבי מחומרי גלם פלסטיים ומתכתיים, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ברמת גימור מעולה ובאיכות דיוק בלתי מתפשרת.

עיבוד מתכות באמצעות מכונות לעיבוד שבבי מדויק, היא תעשייה המשרתת את עיקר החברות היצרניות בארץ ובעולם.

השימוש בטכנולוגיית הייצור בעיבוד שבבי מדויק, נפוץ בעיקר כאשר יש צורך בייצור של רכיבים פנימיים מדויקים ומורכבים במכלול, ובעיקר משרת את צרכי הלקוח בייצור סדרות קטנות, אבי טיפוס וסדרות בינוניות, כשלב מקדים לייצור של תבניות יציקה .

בין הצרכנים המשמעותיים של שירותי עיבוד שבבי במטליטק נכללים מפעלי ייצור המייצרים מוצרים, התעשיות הביטחוניות, תעשיות הזיווד האלקטרוני, ענפי האופטיקה, ההשקיה, תעשיות הרכב, תעשיות הרפואה ועוד.

עיבוד שבבי - באילו תעשיות?

בין הצרכנים המשמעותיים של שירותי עיבוד שבבי במטליטק נכללים תעשיות שונות


·        התעשיה הביטחונית – ייצור מכאניקה מדויקת לתעשיות הצבאיות של מוצרים שונים כגון כוונות אופטיות, גימבלים (Gimbal) וכולי.

·        ענפי האופטיקה – עיבוד שבבי מדויק במכונות 5 צירים של מערכות ותושבות אופטיות, סנסורים ומצלמות תרמיות.

·        החקלאות  - ייצור משאבות הידראוליות, מסילות לינאריות ורכיבים מכאניים עבור פרויקטים בתחום הרובוטיקה.

·        תעשיות התקשורת  - עיבוד שבבי של קופסאות תקשורת, אנטנות סלולאריות, חריטות מדויקות של גלבו בציפויי זהב וכסף, גופי קירור (Heatsink)

·        תעשיות הרפואה  - עיבוד שבבי בתקן ISO 13485 עבור מכשירים כירורגיים, התעשיה הדנטלית, ואסתטיקה רפואית.

עיבוד שבבי עם מטאליטק

מטאליטק, מספקת שירותי עיבוד שבבי מדויק המתבסס על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המתופעל על ידי צוות מקצועי ועתיר ניסיון בתחום, עובדה המאפשרת אספקה סדירה ובלוחות זמנים על פי דרישת הלקוח של סדרות ייצור קטנות כגדולות, ברמת גימור מעולה ובאיכות דיוק בלתי מתפשרת. מטאליטק מתייחדת באפשרות לביצוע פעולות עיבוד לחומרים מחוסמים, ובחריטה בקטרים מזעריים החל ב 0.35 מ"מ, וקדיחה בקטרים מינימאליים של 0.25 מ"מ.

ניהול ביקורת האיכות ותהליכי המפעל מתבצעים באמצעות מערכת ERP פנימית, המאפשרת פיקוח שוטף ומתמיד אחר כל תהליך ושלב בייצור, ומאפשר עמידה בתקני האסמכה המחמירים של ISO 9001:2000. צוות הנדסה מקצועי המצויד במיטב טכנולוגיות הביקורת בענף, מבצע באופן שוטף ובסיום תהליך הייצור ביקורת קפדנית לווידוא איכות המוצר ועמידה במפרט הלקוח, המגובה בדוחות ביקורת, תעודות טיב לחומרי הגלם, וכן ביקורות איכות של פעולות גימור אם וכאשר נדרשו למוצר.

אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים המתחלקים לחומרים פלסטיים וחומרים מתכתיים

חומרים פלסטיים –

·        דלרין.

·        אוקלון.

·        ניילון.

·        טפלון.

 

חומרים מתכתיים 

·        סגסוגות שונות של פלדות אל חלד כגון PH17-4, S.S 420, סוגי נירוסטה 304, 316, 303Stainless steel

·        סגסוגות נחושת כגון פליז, ברונזה ופליז נטול עופרת (lead free brass ו low lead brass)

·        סגסוגות אלומיניום – Al 6061-T6, Al 7075-T6, Al 2024

·        סגסוגות טיטניום – Gr2, Gr5

·        סגסוגות מגנזיום.

אנו מתמחים בייצור רכיבים מחומרים אלו בתהליך עיבוד שבבי   

ייצור גלגלי שינים בתהליך הובינג Hobbing

הובינג Hobbing היא שיטת ייצור של גלגלי שיניים. בתהליך זה השיניים מעובדות ונחתכות באופן הדרגתי באמצעות כלי ייעודי במכונת Hobbing. זוהי שיטה נפוצה ויחסית לא יקרה לייצור גלגלי שיניים וספרוקטים Sprockets.

תהליך ברואוצ'ינג Broaching

תהליך ברואוצ'ינג (Broaching) הוא תהליך עיבוד מתכות שבו משתמשים בכלי עם שיניים להסרת חומר. משתמשים בתהליך הברואוצ'ינג כאשר נדרש עיבוד מדויק וברוב המקרים בצורות מיוחדות. יש שני סוגי ברואוצ'ינג - ליניארי וסיבובי, בסרטון זה רואים את התהליך הלינארי.

גיר פלנטרי Planetary Gear

מטאליטק מציעה ייצור מדויק של גלגלי שיניים. בסרטון זה גלגלי השיניים מיוצרים בטכנולוגיה של הובינג (Hobbing) בציפוי אבץ כחול.   

 

media

שיתוףהמומחים של Metalitec ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:


let_us_help_you