אקסטרוזיה (פרופילים ושיחול) אלומיניום

מטאליטק מספקת שירותי אקסטרוזיה, שיחול פרופילי אלומיניום לצורך ייצור של יישומי קירור אלקטרוניים, הכוללים גם שירותי צביעה, גימור וציפוי של הפרופילים ושל המוצר המוגמר.

עבור ענף האלקטרוניקה, מציעה מטאליטק לקהל לקוחותיה שירותי אקסטרוזיה, שיחול פרופילי אלומיניום לצורך ייצור של יישומי קירור אלקטרוניים (Heat Sinks). על בסיס דרישות הלקוח, מיוצרות דיזות, שהן התבניות המשמשות לצורך שיחול צורתו הגיאומטרית של פרופיל האלומיניום, ובתהליך דחיסת האלומיניום נוצר פרופיל אותו ניתן לחתוך על פי מידה לצורך שימוש זה.

שיחול פרופילי אלומיניום במטאליטק, מתבצע בתהליך רציף, עובדה המאפשרת ייצור של פרופילים על פי דרישות הלקוח, עד ל- 4000 טון משיכה. צוות ההנדסה של מטאליטק, עומד לרשות לקוחותיו בעת תכנון התבנית המתאימה לשיחול הפרופילים המתאימים לייצורו, ומאפשר ללקוחות החברה לתכנן תבניות ייחודיות אשר מאפשרות השימוש בפרופילים ביישומים שונים ומגוונים, בהם מארזים למוצרים אלקטרוניים, יישומי קירור ועוד.

בתהליך פנים מפעלי, מציעה מטאליטק לקהל לקוחותיה שירותי צביעה, גימור וציפוי של הפרופילים ושל המוצר המוגמר. דרישות עובי הצביעה וגווני הצבע על גבי הפרופילים מוגדרים במפרט הלקוח, כאשר ניתן לבחור באפשרות של צביעה רטובה בעובי של עד חמישים מיקרון, או בצביעת אבקה בעובי של עד למאה וחמישים מיקרון.

תהליך שיחול הפרופילים, פעולות הצביעה ופעולות נוספות אשר נדרשות למוצר המוגמר כגון עיבוד שבבי וביצוע פתחים ביישומי הקירור, עובר בקרת איכות קפדנית לכל אורכו, ומשולב אל מערך בקרת האיכות המוטמע על ידי מערכת ERP פנימית, ועמידה בדרישות האיכות של ISO 9001:2000.

media

המומחים של Metalitec ישמחו לסייע לך! התקשרו 03-906-6901 או מלאו את פרטיכם:

לחצו כאן ליצירת קשר
let_us_help_you