יציקות ברזל Metal casting

מטאליטק מספקת שירותי יציקות ברזל ומתכת בלחץ גבוה ולחץ נמוך בסטנדרטים המקובלים בעולם, כולל ייעוץ מטאלורגי ומכני על מנת להתאים את המוצר לייעודו.

במטאליטק, תוכלו לקבל שירות יציקות מתכת בטכנולוגיה של יציקות לחץ גבוה ולחץ נמוך בסטנדרטים המקובלים בעולם. 

אנו מתמחים ביציקות לחץ גבוה של אלומיניום, אבץ ויציקות מגנזיום ויציקות לחץ נמוך של פלדות וסגסוגות שונות בטכנולוגיות של יציקות שעווה נעלמת, חול וגרביטציה.

  • ייעוץ מטאלורגי ומכני – כחלק מהשירות ובכל הפרויקטים ניתן לקבל ייעוץ מטאלורגי על מנת להתאים את המוצר לייעודו ולהביא להוזלתו.
  • ניהול פרויקטים – כל פרויקט מלווה ע"י צוות מהנדסים מקצועי וענייני משלב הפיתוח ועד שלב הייצור הסופי והאריזה.
  • בקרת איכות – במטאליטק צוות אנשי איכות מיומן שעובר כל משלוח היוצא מאיתנו ומנפיק דוח"ות עצמאיים.
  • בדיקות מעבדה – ניתן לקבל בדיקות מעבדה עפ"י דרישות הלקוח.
יציקות מגנזיום

המטרה שלך היא לחסוך במשקל אך עדיין לקבל חלק חזק ועמיד? הפיתרון שלך הוא מגנזיום. המגנזיום היא מתכת קלה ביחס לאלומיניום, בעלת יחס חוזק- משקל עדיף על מרבית המתכות. יתרונה הבולט של המגנזיום ביציקות לחץ הינו בהזרקה של עובי דופן נמוך, דיוק גבוה בהזרקה עד כדי חסכון בעיבוד שבבי משלים. השימוש במגנזיום בשנים האחרונות נפוץ בתעשייה בחלקים שמשקל...

קרא עוד >>>

יציקות אבץ

אבץ מתאפיין במשקל גבוה, בעל יכולת הזרקה עבור גיאומטריות מסובכות וחלקים קטנים ומדויקים. אם נדרשת רמת גימור גבוהה, האבץ מתאים למגוון רחב של ציפויים כגון ציפויי ניקל.

קרא עוד >>>

הזרקת MIM

טכנולוגית ה MIM (Metal Injection Moulding) היא טכנולוגיה צעירה יחסית המתאימה לייצור של חלקים קטנים ומדיוקים ביותר בטולרנסים של 0.03 מ"מ ללא עיבוד שבבי. טכנולוגית MIM מתאימה לייצור מהיר של חלקים קטנים במנות ייצור גדולות. הטכנולוגיה מאפשרת הזרקה של מגוון רחב של חומרים. הטכנולוגיה מוגבלת לייצור של חלקים עד 100 מ"מ. חלקי MIM ניתן למצוא במגוון רחב של מוצרים...

קרא עוד >>>

יציקות שעווה נעלמת

יציקת שעווה מתאפיינת ברמת גימור פני שטח גבוהה. ניתן ליצוק מגוון רחב של חומרי גלם, גיאומטריות מסובכות. ניתן לבצע טיפולים טרמיים משלימים לאחר היציקה.

קרא עוד >>>

יציקות חול

יציקת חול מתאפיינת בעלות תבניות זולות יחסית ומנות ייצור קטנות. ביציקת חול ניתן ליצוק חלקים גדולים עד מאוד. רמת גימור פני שטח בינונית. ניתן לבצע טיפולים טרמיים משלימים.

קרא עוד >>>

המומחים של Metalitec ישמחו לסייע לך! התקשרו 03-906-6901 או מלאו את פרטיכם:

לחצו כאן ליצירת קשר
let_us_help_you